اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰

مدیرعامل توئیتر: بیت کوین یگانه ارز دیجیتال جهان خواهد شد

  • توسط samsam
  • مارس 21, 2018
  • 0
مدیرعامل توئیتر: بیت کوین یگانه ارز دیجیتال جهان خواهد شد

جک دورسی (Jack Dorsey) که مدیرعامل توئیتر و نیز شرکت خدمات پرداخت اسکوئر (Square) است به تازگی در مصاحبه‌ای با نشریه تایمز از باور جدی خود به آینده بیت کوین سخت گفت. او که خودش از جمله سرمایه‌گذاران در زمینه بیت کوین است اعلام کرد که این ارز دیجیتال به زودی از دلار پیشی گرفته و به عنوان به عنوان گزینه اصلی در پرداخت‌های بین‌المللی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. او بر این باور است که طی ۱۰ سال آینده (و یا حتی زودتر) شاهد این تحول خواهیم بود.

او در این مصاحبه گفت: «دنیا فقط یک ارز یگانه خواهد داشت و اینترنت نیز فقط یک ارز خواهد داشت. شخصا اعتقاد دارم این ارز یگانه همان بیت کوین است.»

مدیرعامل توئیتر ضمن تائید مشکل اصلی بیت کوین در حال حاضر که همان کُند و پُرهزینه بودن تراکنش‌هاست بر این باور است که راه‌حل‌های جدید در آینده به این مشکلات پاییان می‌دهند. او در این باره گفت: «هر قدر افراد بیشتری بیت کوین می‌خرند، این مشکلات نیز از بین می‌رود. فناوری‌های جدیدتری وجود دارد که بر اساس فناوری بلاک چین ایجاد می‌شوند و سبب تسهیل کار با آن می‌شوند.»

گفتنی است جک دورسی خودش بر روی طراحی چنین راه‌حل‌هایی سرمایه‌گذاری کرده است. هفته گذشته بود که در خبرها اعلام شد آقای دورسی در تامین سرمایه یک استارتاپ برای استفاده از شبکه لایتنینگ مشارکت کرده است. شبکه لایتنینگ شبکه‌ای است که بر روی بلاک چین قرار گرفته و سبب تسهیل و افزایش سرعت تراکنش‌های بیت کوین می‌شود.

برای آشنایی بیشتر با این شبکه می‌توانید مطلب «شبکه لایتنینگ به زبان ساده» را مطالعه بفرمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶