مرداد ۱۷, ۱۴۰۱

راهنمای تصویری استفاده از نرم‌افزار لجر منجر (Ledger Manager)

  • توسط حامد پاکدامن
  • مارس 18, 2018
  • 0
راهنمای تصویری استفاده از نرم‌افزار لجر منجر (Ledger Manager)

ذخیره سرد ارز دیجیتال یا همان ذخیره سخت‌افزاری را می‌توان ایمن‌ترین شیوه موجود در دنیای امروز دانست. چندین شرکت تاکنون کیف‌پول سخت‌افزاری را به بازار عرضه کرده‌اند که شرکت لجر یکی از معروف‌ترین آنهاست. همچنین دستگاه لجر نانو اس نیز یکی از پرطرفداراترین کیف‌های پول سخت‌افزاری به شمار می‌رود.

برای استفاده از کیف پول سخت‌افزاری شرکت لجر، نیاز به نصب نرم‌افزاری بر روی رایانه داریم که لجر منجر (Ledger Manager) نام دارد.

 

کاربردهای لجر منجر

لجر منجر را می‌توان همانند یک لپ استور رایگان دانست و از طریق آن می‌توانیم اپلیکیشن‌های مورد نیاز برای ذخیره ارز دیجیتال بر روی لجر نانو اس و نیز لجر بلو را نصب، حذف و به‌روزرسانی کرد. گفتنی است این نرم‌افزار ربطی به مدیریت ارزهای دیجیتال و یا حساب‌های شما ندارد.

  • اگر دستگاه‌تان لجر نانو (Nano) و یا لجر اچ‌دابلیو.۱ (HW.1) است، نیازی به نصب لحر منجر ندارید، زیرا دستگاه‌تان فقط می‌تواند به عنوان کیف پول بیت کوین عمل کند.
  • اگر دستگاه‌تان لجر نانو اس و یا لجر بلو است، برای استفاده از آن باید این نرم‌افزار را نصب کنید. لجر منجر در واقع یک افزون برای مرورگر کروم است و می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید. برای حذف این افزونه نیز کافی است نشانی زیر را بر روی مرورگر کروم تایپ کرده و پس از یافتن لجر منجر، روی آیکون سطل زباله کلیک کنید:

chrome://extensions/

ابتدا نرم‌افزار (افزونه) لجر منجر را نصب کنید. برای این کار ابتدا باید مرورگر کروم یا کرومیوم را در اختیار داشته باشید.

نصب لجر منجر برای لجر نانو اس

سپس لجر نانو اس و یا لجر بلو را از طریق کابل به رایانه متصل کنید، گذرواژه را وارد کرده و روی داشبورد بمانید. هر نوع عملی که بر روی لجر منجر انجام می‌شود، باید به صورت دستی بر روی دستگاه نیز تایید شود.

 

نصب، حذف و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های لجر منجر

برای نصب اپلیکیشن‌ها بر روی دستگاه، کافی است روی آیکون فلش سبز رنگ روبروی اپلیکیشن مورد نظر را کلیک کرده و سپس از روی دستگاه، آن را تایید کنید.

نصب اپلیکیشن در لجر منجر

نصب اپلیکیشن در لجر منجر

برای حذف یک اپلیکیشن از روی دستگاه، بر روی آیکون سطل زباله کلیک کنید.

حذف اپلیکیشن در لجر منجر

حذف اپلیکیشن در لجر منجر

برای به‌روزرسانی اپلیکیشن‌ها، باید آنها را حذف و نسخه جدید را نصب کنید.

برای به‌روزرسانی نرم‌افزار شرکتی دستگاه، می‌توانید به این مطلب آموزشی مراجعه کنید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads