اردیبهشت ۲۴, ۱۴۰۰

معرفی کتاب: نوآوری در کسب‌وکار از طریق بلاک چین

  • توسط samsam
  • مارس 8, 2018
  • 0
کتاب بلاک چین نوآوری در کسب‌وکار از طریق بلاک چین

«کتاب نوآوری در کسب‌وکار از طریق بلاک چین: دیدگاه ب ۳» (Business Innovation Through Blockchain: The B³ Perspective) به بررسی اصلی‌ترین چالش‌ها و رویه‌های مرتبط با استفاده از فناوری بلاک چین برای نوآوری دیجیتال در کسب‌وکار می‌پردازد. هدف این کتاب ارایه اطلاعات و ایده‌هایی جذاب به مخاطب و فعالان حوزه کسب‌وکار است. در این کتاب مجموعه‌ای به هم پیوسته از تحقیقات علمی اخیر صورت گرفته درباره بلاک چین و پدیده‌های مربوط به آن (نظیر بیت کوین) از دیدگاه‌های مختلفی نظیر سیستم‌های اطلاعاتی، مدیریت فناوری، تحقیقات نواوری، علوم رایانه و مهندسی مورد بررسی قرار گرفته است.

این کتاب در واقع پلی ارتباطی بین پژوهش و صنعت بوده و می‌تواند اطلاعات سودمندی را درباره فعالیت‌های روزمره در اختیار مخاطب قرار دهد و آنها را از کاربردهایی که پژوهش در این حوزه می‌تواند در کسب‌وکار داشته باشد آگاه سازد.

محتوای این کتاب در سه بخش تقسیم شده است. پس از صحبت درباره فناوری بلاک چین و مدیریت آن و اثرات آن بر زنجیره ارزش و سیستم‌ّها و نیز مسایل امنیتی، درباره پدیده بیت کوین و رویکردهای اصلی استفاده از بلاک چین صحبت شده است. آخرین بخش این کتاب نیز مثال‌هایی درباره نوآوری در کسب‌وکار با استفاده از بلاک چین عرضه می‌کند که از سراسر جهان گردآوری شده‌اند. در این کتاب، نویسنده ضمن در پیش گرفتن رویکرد متدولوژیک علمی، متنی قابل فهم را برای خواننده (هر چند نه چندان آشنا با بلاک چین) عرضه کرده است.

وینچنزو مورابیتو (Vincenzo Morabito) این کتاب را نوشته است.

این کتاب ۱۷۳ صفحه داشته و در ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷ توسط انتشارات اسپرینگر به زبان انگلیسی منتشر شد.

فهرست فصل‌های کتاب « نوآوری در کسب‌وکار از طریق بلاک چین»

فصل ۱: ساختار تغییر پارادیم تغییر

فصل۲: سیستم ارزش بلاک چین

فصل ۳: مدیریت بلاک چین

فصل ۴: امنیت در سیستم‌های بلاک چین

فصل ۵: ارزهای دیجیتال

فصل ۶: قراردادهای هوشمند و لیسانس‌دهی

فصل ۷: بلاک چین و سیستم‌های شرکتی

فصل ۸: نوآوری در کسب‌وکار با بلاک چین

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶