آذر ۹, ۱۴۰۱
  • صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • بانک معروف لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

بانک معروف لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

  • توسط حامد پاکدامن
  • مارس 2, 2018
  • 0
بانک معروف لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

بانک فریک (Bank Frick) که بزرگ‌ترین بانک لیختن‌اشتاین است اعلام کرد دو خدمت جدید یعنی «سرمایه‌گذاری مستقیم» و «ذخیره سرد» ۵ نوع ارز دیجیتال رمزپایه (از جمله بیت کوین) را به مشتریان خود ارایه می‌دهد. این نخستین بانک لیختن‌اشتاین است که چنین خدماتی را در زمینه ارز دیجیتال رمز فراهم کرده است.

این دو خدمت بیشتر برای فعالان حرفه‌ای بازار و واسطه‌های مالی طراحی شده است و شامل ۵ ارز دیجیتال رمزپایه اصلی یعنی بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، ریپل و اتر می‌شود.

این بانک که در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد، قصد دارد در رقابت با سایر بانک‌ها پیشتاز باشد و به همین دلیل به نوآوری‌هایی در زمیه خدمات قابل ارایه دست می‌زند.

هوبرت بوچل یکی از مدیران ارشد این بانک در این باره می‌گوید: «خدمات ما مورد نیاز شرکت‌های مختلفی از سراسر اروپاست.» او همچنین درباره مزایای ارزهای دیجیتال رمزپایه می‌گوید: «مشتریان ما می‌دانند که ما می‌توانیم پشتیبانی قابل قبولی را در اجرای مدل کسب‌وکارشان با ارزهای دیجیتال رمزپایه و بلاک چین که البته در چهارچوب مقررات موجود هم باشد به انجام رسانیم

بانک معروف لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

بانک معروف لیختن‌اشتاین: سرمایه‌گذاری مستقیم روی ارز دیجیتال رمزپایه

البته بانک فریک لیختن‌اشتاین اولین بانک اروپایی نیست که به فکر ارایه خدمات در زمینه ارزهای دیجیتال روی آورده است. چندین بانک سوئیسی پیش از این، ارایه خدمات سرمایه‌گذاری بر روی این ارزها را به مشتریان را آغاز کرده بودند.

لیختن‌اشتاین کشور کوچکی در اروپاست که سال‌ها به عنوان بهشت مالیاتی شناخته می‌شد. با این وجود، چند سال است این کشور به سمت شفافیت بیشتر مالی حرکت می‌کند. نظام حکومتی این کشور مشروطه سلطنتی است. خاندان سلطنتی این کشور که از ثروتمندترین خانواده‌های سلطنتی در دنیا به شمار می‌روند نیز به فکر سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال هستند.

به نظر می‌رسد لیختن‌اشتاین قصد دارد با پیشتازی در زمینه ارایه خدمات مالی مرتبط با ارزهای دیجیتال رمزپایه، به عنوان یکی از بازیگران پیشتاز در این بازار عمل کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads