اردیبهشت ۱۵, ۱۴۰۰

با بیت کوین در ایرلند خانه بخرید!

  • توسط samsam
  • مارس 1, 2018
  • 0
با بیت کوین در ایرلند خانه بخرید!

یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساخت‌وساز در ایرلند اعلام کرد پرداخت‌ با بیت کوین را نیز به فهرست شیوه‌های پرداخت خود اضافه کرده است.

جیمزی هاگان (Jamesy Hagan) که مدیر این شرکت است اعلام کرد به خاطر افزایش علاقه به خرید املاک و زندگی در ایرلند شمالی از یک سو و افزایش رشد استفاده از بیت کوین در سراسر دنیا این تصمیم را اتخاذ کرد. در واقع، این اقدام پاسخی به تقاضای بازار بود.

بر اساس اعلام روزنامه بلفاست تلگراف، شرکت هاگان هاومز (Hagan Homes) نخستین شرکت حوزه ساخت‌وساز در جمهوری ایرلند است که پرداخت با بیت کوین را نیز می‌پذیرد.

آقای هاگان می‌پذیرد که این شیوه، مخاطرات خاص خودش را نیز دارد. او با اشاره به نوسانات شدید در بازار ارز دیجیتال می‌گوید:

«البته مخاطراتی در استفاده از بیت کوین به عنوان یک شیوه پرداخت وجود دارد که دلیل آن نیز نوسانات شدید در این بازار است. اما خریداران و فروشندگان راه‌هایی خلاقانه برای رویارویی با این مشکل خواهند یافت. ما نیز با بهره‌گیری از این شیوه‌های خلاق از این نوآوری استقبال می‌کنیم.»

بازار املاک به خاطر گردش مالی بالای آن یکی از بازارهایی است که از بیت کوین استقبال کرده است. چندی پیش بود که اعلام شد دو سرمایه‌گذار در دبی واحدهای آپارتمانی ساخته شده خود را با بیت کوین به فروش می‌رسانند. همچنین برخی کشورها از جمله روسیه به ثبت املاک با استفاده از فناوری بنیادین بیت کوین (بلاک چین) روی‌ آورده‌اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶