اردیبهشت ۲۹, ۱۴۰۱

استخراج اتریوم برای کمک به کودکان جنگ‌زده

  • توسط حامد پاکدامن
  • فوریه 8, 2018
  • 0
استخراج اتریوم برای کمک به کودکان جنگ‌زده سوریه

صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) به تازگی طرحی را با نام «یونیسف گیم چینگرز» (UNICEF Game Chaingers) آغاز کرده که با بهره‌گیری از نرم‌افزار ماینینگ کلیمور (Claymore) برای استخراج اتریوم به جمع آوری کمک برای کودکان مصیبت‌دیده سوریه می‌پردازد.

البته نرم‌افزار کلیمور امکان استخراج چندین نوع ارز دیجیتال مختلف را فراهم می‌سازد، اما یونیسف از میان آنها اتریوم را انتخاب کرده است، زیرا به مراتب سودده‌تر از سایر ارزها بوده و گزینه خوبی به شمار می‌رود. هر کاربر با یک کارت گرافیک قدرتمند و در اختیار گذاشتن توان پردازشی آن در زمان‌هایی که رایانه‌اش بیکار است، می‌تواند هر روز بین ۲ تا ۳ دلار به این کمپین خیریه کمک کند.

فعالان در زمینه استخراج ارزهای دیجیتال احتمالا با کلیمور آشنایی دارند. با این وجود اگر شما از اطلاعات کافی در این باره برخوردار نیستند، یونیسف کار را برایتان ساده کرده و وب‌سایتی ساده برای همه کاربران طراحی کرده است. این وبسایت دارای ابزاری است که به شما امکان ایجاد فایل پیکربندی مناسب سیستم عامل رایانه‌تان را می‌دهد. این نرم‌افزار سپس از توان پردازشی کارت گرافیک شما برای استخراج اتریوم استفاده می‌کند و مقدار به دست آمده را به صورت خودکار در کیف پول ویژه یونیسف قرار می‌دهد. البته باید دقت داشته باشید که فرآیند ماینینگ می‌تواند سبب افزایش میزان برق مصرفی‌تان بشود.

این کمپین خیریه تاکنون ۶۲۹ کاربر داشته و حدود ۱۹۴۰ یورو نیز از تبدیل اتریوم استخراج شده به دست آورده است.

بر اساس اعلام این سازمان ۸/۳ میلیون کودک آواره در سوریه و کشورهای همسایه وجود دارند که همگی نیازمند کمک‌ و تامین نیازهای اولیه هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت ارزها

ads