اردیبهشت ۲۵, ۱۴۰۰

ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟

  • توسط samsam
  • فوریه 3, 2018
  • 0
کتاب «ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟ و چطور می‌توان با ارزهای دیجیتال پول درآورد؟»

کتاب «ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟ و چطور می‌توان با ارزهای دیجیتال پول درآورد؟» (Digital Currencies How They Work: And How to Make Money with Digital Currencies) عنوان کتاب کم‌حجم و مختصری است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این کتاب اطلاعات ارزشمندی درباره ارز دیجیتال در اختیار خواننده قرار می‌دهد.

شاید شما هم جزو کسانی باشید که دوست دارید بدانید ارز دیجیتال چیست یا اینکه چطور می‌توان بر روی بیت کوین و سایر انواع ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرد. اما در عین حال شاید با این مفاهیم آشنایی چندانی نداشته باشید. آیا می‌دانید چرا طی دهه گذشته، عده زیادی به همین راه ثروتمند شدند؟ دوست دارید شما نیز وارد این حوزه شوید؟

این کتاب اطلاعات کاربردی مختلفی را به خواننده ارایه می‌کند که از آن می‌توان برای سرمایه‌گذاری بر روی بیت کوین، اتریوم و نیز ارزهای دیجیتال دیگر استفاده کرد. آیا می‌دانستید افرادی نظیر بیل گیتس و ریچارد برنسون نیز بر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده‌اند. بیل گیتس حتی در جایی گفته است که ارزهای دیجیتال از ارزهای رسمی و سنتی نیز بهتر هستند.

پس چرا از این ارزها استفاده نکنیم؟ اصلا چرا دولت‌ها به سمت ساده‌تر کردن تراکنش‌های مالی بین افراد نمی‌روند؟ در این کتاب اطلاعات خوبی درباره اینکه چرا دولت‌ها از ارزهای دیجیتال خوش‌شان نمی‌آید ارایه شده است.

نظام بانکداری کنونی که همانند یک واسطه پرداخت عمل می‌کند، درآمد زیادی از این واسطه‌گری دارد. اما اوضاع در حال تغییر است. در این کتاب درباره آخرین نوآوری‌های آنلاین که می‌تواند نظام مالی کنونی را متحول کند نیز صحبت شده است. ارز دیجیتال بر اساس فناوری بلاک چین عمل می‌کند. این فناوری کاربردهای مختلف دیگری به جز نظام مالی دارد که برای نمونه می‌توان به ثبت املاک با بلاک چین اشاره کرد.

این کتاب به قلم الکساندر اوسوریو مونرا (Alexander Osorio Munera) نگاشته شده است. او علاوه بر این کتاب، کتاب‌های دیگری را نیز درباره ارز دیجیتال و بیت کوین منتشر کرده است. کتاب «ارز دیجیتال» ۶۶ صفحه دارد و به قیمت حدود ۱۳ دلار به فروش می‌رسد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت ارزها

ads
این وب سایت به فروش میرسد ۰۹۱۷۷۸۷۹۹۸۶